Forum CtRedzuan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  SearchSearch  RegisterRegister  Latest imagesLatest images  Log in  

pil perancang marvelon

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
zura
Guest

pil perancang marvelon - Page 2 Empty
PostSubject: nak tanya   pil perancang marvelon - Page 2 EmptyMon Mar 15, 2010 4:05 pm

salam doc..

sy mula merancang mggunakan suntikan..but after 2nd injection period sy tak berhenti almost 3month...blh sy ambik pil marvelon utk regularkan balik period sy?
Back to top Go down
Hallida
Guest

PostSubject: Re: pil perancang marvelon   pil perancang marvelon - Page 2 EmptyMon Apr 05, 2010 2:07 pm

Salam.
Dr., saya dah hampir setahun amalkan pil marvelon. Tak ada masalah, haid teratur. Tapi bulan ni, byak kali saya terupa makan pil (start makan pada hari ke-5) dan ada bersama suami pada hari ke -29. Haid saya datang pada hari ke-32 tapi kandungannya sedikit...3 hari pertama sahaja. Adakah saya berisiko untuk mengandung?
Terima kasih
Back to top Go down
anna
Guest

PostSubject: dr mercilon ke yasmin   pil perancang marvelon - Page 2 EmptyWed Apr 07, 2010 4:36 pm

salam doktor.. saya dah 3 thn makan marcilon.. berat bdan kejap naik kejap turun.. so boleh tak saya tukar kepada yasmin .. org kata baik untuk kulit.. tetapi camna dgn nafsu kita.. usia saya 36thn.. tq pil perancang marvelon - Page 2 Icon_smile pil perancang marvelon - Page 2 Icon_bounce
Back to top Go down
ina
Guest

PostSubject: Re: pil perancang marvelon   pil perancang marvelon - Page 2 EmptySat Sep 04, 2010 8:42 am

salam,
nak tanya ttg cara makan yg betul. jika haid dah hari ke 8, boleh mula makan lagi ke pil ni? knp mesti makan antara hari 1 -5 je? kalau tak boleh, adakah perlu tggu next period baru makan pil ni?

jk pil ni tak sesuai unt saya dan saya stop makan after 1 week makan, boleh ke saya mulakan dgn perancang lain (injection/ pil jenis lain) terus? atau perlu tggu next perion jg?
Back to top Go down
tunisah
Guest

PostSubject: Re: pil perancang marvelon   pil perancang marvelon - Page 2 EmptyThu Nov 04, 2010 8:02 pm

salam.....saya ingin bertanya....saya berusia 31 tahun ,belum berkahwin ..saya ada masalh dengan period datang tidak teratur,doctor sarankan saya makan marvelon.selama 3 bulan berturut turut...saya ingin tahu cara makan hari pertama period ,,,adakah saya kena makan berterusan ,maksudnay habis speket kemudian pakai paket yg baru.itu sahaja ,terima kasih
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: pil perancang marvelon   pil perancang marvelon - Page 2 Empty

Back to top Go down

pil perancang marvelon
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» marvelon
» penggunaan marvelon