Forum CtRedzuan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  SearchSearch  RegisterRegister  Latest imagesLatest images  Log in  

DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda

Go down 
malisya
angahnora79
ctawan
firliza
kay's
niezahani
norlinda
suhana
mama Adi
MamaTisya
kaklala_lost_id
yansani
ann9027
drbib
inashahzi
ctredzuan
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
yanies08
Guest

DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda - Page 4 Empty
PostSubject: x tau pe jnis penyakit yg dihadapi..   DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda - Page 4 EmptyWed Nov 04, 2009 3:07 am

DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda - Page 4 Icon_cry assalamualaikum...
sy berumur 20 thun n mempunyai seorg ank..
dlu sy pernah kuar msuk hospital sbb gastrik..
skrg pas due dah kurang gastrik tu..
skrg nie..sy selalu sesak nfs..
pergi check ngn dr. die ckp gastrik..
tp,skrg sy dah mkn ikut time n dah xlg mkn mende2 yg mengarut mcm dlu..
tp skrg sy akn berase sesk nfs time sedih,mrh,penat,terkejut n sejuk..
sy x tau knp..
kdg2 sy rse pning bile sesak nfs..
sampai nk pitam pon ade..
sy hrp dr dpt membantu sy...
ape punce n knp???

wassalam..
dr leh email sy kt ladiescancer121@yahoo.com
terima kasih
Back to top Go down
amelia hanani
saya budak baru
saya budak baru

PostSubject: Re: DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda   DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda - Page 4 EmptyFri Jan 22, 2010 7:11 pm

Salam Dr.,

Saya berumur 30thn. sudah mempunyai seorang anak
berusia hampir 4 thn. semasa mengandung anak no 2, saya gugur pada usia
5 bulan lebih n saya terpaksa buat d & c sbb uri tak
keluar..kemudian dan sehingga ke hari ini saya try to conceive baby
tapi belum lekat lagi. period saya teratur setiap bulan.dan dah hampir
4 bulan lebih saya buat ujian darah di klinik putrajaya tp blm dapat
jawapan lagi., saya tak tahu nak buat apa lagi..hope Doktor boleh
advise saya.

terima kasih.
Back to top Go down
nadia83
Guest

PostSubject: tanda2 kanser serviks   DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda - Page 4 EmptyTue Apr 27, 2010 5:28 pm

Assalamualaikum..
Saya telah berkahwin dan pernah gugur 4 kali. Kali pertama kandungan nk masuk 2 bulan, ke2 kelahiran pramatang 6 bulan akibat jangkitan U.T.I dan baby meninggal kurang sejam selepas kelahiran. Ke3 dan ke4 masing2 berusia 2 bulan setengah tetapi kantung kosong.

Masalah saya ialah selepas saya bersama dengan suami baru2baru ini, ada darah yang keluar tapi bukan darah haid. Kemudian di waktu yang lain, tiada pendarahan sewaktu bersama tetapi saya terasa agak ngilu pada pangkal rahim dan kurang selesa. Haid saya sepatutnya juga telah datang tetapi dah lewat 2 minggu masih belum datang.

Soalan saya, adakah saya mengalami simptom barah pangkal rahim? Harap Dktr dapat jawab soalan saya.
Back to top Go down
vasanthan
saya budak baru
saya budak baru

PostSubject: Re: DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda   DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda - Page 4 EmptySat Jun 05, 2010 10:50 pm

slmat malam .
i nak tanya soalan peribadi pasal SEX !
boleh dapat doctor's emel ADDRESS ?
tolong kirim ke japan5745@gmail.com
Back to top Go down
vasanthan
saya budak baru
saya budak baru

PostSubject: Re: DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda   DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 9:06 am

doktor i Vasanthan , ada masalah dengan ZAKAR saya ............ saya rasa I patut meningkatkan SIZE NYA . Pasangan saya tak SELESA dengan saya . kata dia , dia tak PUAS dengan hubungan SEK'S dengan saya . jadi saya harap DoKTOR faham perasaan saya , dan akan memberi cadangan seterusnya untuk Meningkatkan SIZE ZAKAR saya .. TERIMA KASIH ..........!
Back to top Go down
aini
Guest

PostSubject: pening-pening   DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda - Page 4 EmptyWed Oct 06, 2010 1:23 pm

salam dr. di sini saya ingin mengutarakan masalah saya. semenjak 2 menjak ni.. saya selalu mengalami masalah sakit kepala, pening kepala dan seumpamanya lah.. dah berhari-hari..rasenya skang dah lebih seminggu.. saya cuma makan ubat APO-DIMENHYDRINATE dan PONSTAN je tuk mengurangkan rase sakit tu.. dan period saya jugak lambat bulan ni.. bulan lepas dtg pd 29 aribulan.. bulan ni sampai skang, 6 aribulan tetap xdtg2 lagi.. biase kalu lambat pun satu hari ato dua hari je. bukan mengandung ye doc sebab saya ni bujang lagi, saya sendiri xtau ape punca penyakit saya.. malah najis saya juga bewarna hijau.. saya memang nak p klinik tp sebenarnya saya ade msalah iaitu takut nak jumpa doc, sebelum ni pun kalu sakit biase sy makan ubat je.. kali ni saya makan ubat pun kesan tetap sama dan semalm badan saya dah xdapt nak terima ubat yang saya telan lagi.. untuk pengetahuan doctor, saya xde mengalami masalah loya2 ape sume tu..cume pening,sakit kepala teramat sgt2.. diharap doc dapt membantu saya.. tq
Back to top Go down
raudhah
saya budak baru
saya budak baru

PostSubject: Re: DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda   DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda - Page 4 EmptyTue Feb 22, 2011 5:27 pm

SALAM SEMUA...
ADA SESAPA ONLINE TAK???
Back to top Go down
insani
Guest

PostSubject: lewatkan kedatangan haid   DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda - Page 4 EmptySat Feb 26, 2011 4:37 pm

salam. dr, sy akan g umrah dlm 6 mac ni. jangkaan haid sy dlm sekitar 4 mac. jadi sy nk mntak ubt utk lambatkan period. sy ade bertanyakan doktor2. ada dua pndpt berbeza. OCP n marvelon. yg mana satu lbih baik ? n adakah ubt2 itu akn menyebabkan period sy tidak teratur dlm jangka masa yang lama ? satu lagi soalan, adakah minuman berkarbonat boleh membantu untuk mengeringkan darah ? trima kasih.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda   DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda - Page 4 Empty

Back to top Go down

DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» DOCTOR'S ONLINE ~ utarakan soalan kesihatan kpd Dr anda
» buy adderall online
» hobi kraft anda yg menjadi biz
» gambar makanan sahaja
» mesin jahit mana pilihan anda?